Jaké typy potrubí čistíme

Dokážeme vyčistit splaškovou kanalizaci i dešťovou kanalizaci. Provádíme čištění odpadních potrubí a kanalizace menšího a středního průměru s využitím tlakového vozu na podvozku TATRA 8x6 s objemem cisterny 15 m³. Máme 2 druhy trysek od 50 mm až 500 mm. Vozidlo je vybaveno vysokotlakým čistícím zařízením.

Moderní technika nám umožňuje řešit jakékoliv problémy spojené s částečnou nebo úplnou neprůchodností potrubí od těch nejmenších rozměrů jako jsou odpadní potrubí v domácnosti, zahrnující nejčastěji kuchyně, koupelny a WC, přes domovní přípojky dešťové i splaškové kanalizace, až po potrubní systémy a splaškové i dešťové kanalizace menšího, středního i velkého průměru.

  • Odpadní potrubí čistíme po celé jeho délce motorovým perem, které otáčí ocelovou spirálou, ukončenou různými druhy vrtáků, škrabáků nebo frézou.
  • Ležatá kanalizace je čištěna tlakovou vodou. Čištění kanalizace vysokým tlakem vody s vysokotlakým čerpadlem napojeným na nádrž s vodou.

Prevence, běžná údržba i řešení neprůchodnosti

Kromě čištění spojeného s řešením částečné nebo úplné neprůchodnosti potrubí provádíme také preventivní čištění v kombinaci s monitoringem potrubí kamerovým systémem včetně revize potrubí a kanalizace i zkoušky těsnosti potrubí, díky kterému se ve spolupráci se zákazníkem snažíme zajistit prodloužení životnosti daného potrubí a kanalizace, což současně značnou měrou přispívá ke snižování provozních nákladů.

Zjistíme problém a nabídneme řešení

Trasování odpadů a kanalizace nám pomůže zjistit, kudy přesně trasa kanalizace vede, určíme přesné místo poškození potrubí, které je potřeba odkrýt a opravit. V případě, že při čištění potrubí a monitoringu inspekčním kamerovým systémem zjistíme lokální defekty potrubní nebo jejich rozsáhlejší poškození, zpracujeme pro vás návrh možných řešení daného problému s tím, že jsme v případě zájmu plně schopni zajistit realizaci námi navrženého řešení v potrubí i kanalizaci.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Výkonné Tatry Phoenix Technologie je postavena na podvozku nové výkonné Tatry Phoenix. Sací výkon 2300 m³/hod Recyklační vůz se sacím výkonem 2300 m³/hod a nádrží o objemu 15 m³. Vysokotlaké čištění potrubí Při čištění tlakem vody je minimální riziko poškození potrubí.