Prázdná jímka je lepší než teplé pivo
Čisté potrubí

Vývoz jímek

Máte plnou jímku a nevíte jak se tohoto problému zbavit? Hledáte právě vhodnou společnost, která by za vás vývoz jímek vyřešila? Naše firma pro vás vývoz jímek zařídí. Kontaktujte nás a obratem se vám ozveme. Na vývoz jímek jsme specialisté.

Septik je typ nádrže, která slouží pro ukládání a částečné přečištění odpadní vody z rodinných a bytových domů, chat a podobných objektů. Septik, jímka či žumpa se musí pravidelně vyvážet. Frekvence vývozu fekálií závisí na zvoleném druhu septiku, jeho velikosti, nebo na tom, zda má septik odtok či nikoliv.

Proč využít vývoz jímky od nás?

  • Vývozy jímek zajišťujeme vozidlem o celkovém objemu 8 m³.
  • Dosah hadice od vozidla k jímkám až 60 m.
  • Doklad o potvrzení vývozu a ekologické likvidaci odpadních vod samozřejmostí. Likvidaci provádíme na čistírnách odpadních vod v okolních městech, se kterými úzce spolupracujeme.
  • Při havárii jsme schopni zabezpečit odvoz odpadních vod také mimo pracovní dny.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Objem nádrže až 8 m³ Vývozy jímek zajišťujeme vozidlem o celkovém objemu až 8 m³ Délka hadic až 60 metrů Dokážeme natáhnout hadice od vozidla k vaší jímce až na vzdálenost 60 metrů. Vystavíme odklad o likvidaci Doklad o potvrzení vývozu a ekologické likvidaci odpadních vod samozřejmostí.