Jak probíhá vývoz jímky

Máte plnou jímku a nevíte jak se tohoto problému zbavit? Hledáte právě vhodnou společnost, která by za vás vývoz jímek vyřešila? Naše firma pro vás vývoz jímek zařídí. Kontaktujte nás a obratem se vám ozveme. Na vývoz jímek jsme specialisté.

Septik je typ nádrže, která slouží pro ukládání a částečné přečištění odpadní vody z rodinných a bytových domů, chat a podobných objektů. Septik, jímka či žumpa se musí pravidelně vyvážet. Frekvence vývozu fekálií závisí na zvoleném druhu septiku, jeho velikosti, nebo na tom, zda má septik odtok či nikoliv.

Jak probíhá vývoz jímky

Odvoz fekálií z jímek a septiků je realizován včetně zajištění odvozu a likvidace povoleným způsobem na ČOV. Odvoz provádíme vlastním cisternovým vozem a postupujeme dle zákona o nakládání s odpady. Nejprve se jímka odčerpá do cisterny, pak se pomocí tlakové vody odstraní nečistoty. Vzniklý odpad se pak odváží k ekologické likvidaci. Vyvážíme a čistíme jímky určené na vývoz odpadových vod a sběrné jímky z ČOV.

Nabízíme komplexní služby

Naše firma provádí čerpání a vývoz jímek, septiků nebo domovních ČOV jako komplexní službu včetně likvidace povoleným způsobem a vyčištění dovezené odpadní vody ČOV. Dodržujeme přísné hygienické a bezpečnostní předpisy. Cena vyvezení jímky či septiku se odvíjí od dopravného a odvezených m³ odpadu. Vystavíme vám i doklad o vyvezení jímky.

Kdo má povinnost zajistit zneškodnění odpadních vod

Pravidla pro čištění a likvidaci odpadních vod jsou stanovena v legislativě pro ochranu životního prostředí, především jde o vodní zákon a zákon o vodovodech a kanalizacích včetně dalších prováděcích předpisů. Povinnost zajistit zneškodnění odpadních vod má vlastník nemovitosti. Stačí se na nás obrátit a my se postaráme o čerpání, čištění i ekologickou likvidaci.

Obraťte se na profesionály

Svoz provádí naši kvalifikovaní pracovníci, kteří na místě provedou ověření původu odpadní vody. K likvidaci na ČOV je možné vyčerpat a odvézt pouze splaškové odpadní vody od obyvatelstva a souvisejících služeb. Nelze likvidovat technologické vody, vody z restauračních a jiných stravovacích zařízení a zdravotnických zařízení.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Objem nádrže až 8 m³ Vývozy jímek zajišťujeme vozidlem o celkovém objemu až 8 m³ Délka hadic až 60 metrů Dokážeme natáhnout hadice od vozidla k vaší jímce až na vzdálenost 60 metrů. Vystavíme odklad o likvidaci Doklad o potvrzení vývozu a ekologické likvidaci odpadních vod samozřejmostí.