Co je monitoring potrubí

Nevíte, jak zjistit závadu v dlouhém potrubí bez toho, aniž byste ho museli vykopat? Nic není nemožné. Pomocí moderních technologií je to snadné!

Provádíme kontroly, monitorování a revize kanalizací, kontroly těsnosti vodovodních řadů, tlakových a podtlakových kanalizací. Díky moderní technice zjistíme problém a odstraníme.

Kdy je vhodné kanalizaci zkontrolovat

Pokud vás trápí časté ucpávání kanalizace, je neprůchodná a line se z ní zápach, je čas ji zkontrolovat. Monitoring kanalizace je vhodný i při propadení terénu, zborcení kanalizace, prorůstání kořeny, vlhnutí zdí v domě, a když nově vybudovaná kanalizace nefunguje tak, jak by měla. Při trasování zjistíme odbočky, oblouky, kanalizační přípojky i skryté revizní šachty.

Jak kanalizaci na monitoring připravit

Před revizí musí být kanalizace čistá, aby splašky nezakrývaly možné nedostatky a průjezd kamery byl bezproblémový. Vysokotlaké čištění potrubí pro vás zajistíme.

Revizí předejdete poškození

Díky kontrole potrubí předejdete nepříjemným situacím způsobených poškozením kanalizačního potrubí vyžadujícím drahou opravu. Odpadní voda často poškozenou stěnou potrubí prosakuje do okolní půdy, stěna potrubí se zhroutí a kanalizace je neprůchodná.

Kamerové zkoušky kanalizace

Kamerové zkoušky kanalizace slouží ke zjištění stavu a těsnosti kanalizačního potrubí. Používají se i při kontrole provedeného díla, při procesu kolaudačního řízení i při vyhledávání a lokalizaci problémů v kanalizaci. Umožňují rychlou a přesnou kontrolu kvality provedené práce dodavatele inženýrských sítí a prokázání kvality odvedeného stavebního díla.

Technologie kamerového systému

Vůz s kamerovým systémem s dosahem 300 m lze použít v profilech potrubí od DN150 do DN1000 a společně s ruční kamerou od DN100 zreviduje každé potrubí. Používá se pro monitorování domovních přípojek, svislého potrubí v budově - stoupaček a dešťových svodů. Kamera digitálně zaznamená obraz na CD, DVD či Flash disk. Podrobný protokol prohlídky doplníme barevnými snímky, grafem podélného sklonu potrubí a popisem zjištěného stavu.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Revize, inspekce, monitoring Pro revizi kanalizace máme k dispozici vůz s moderním kamerovým systémem. Moderní kamery, dosah 300 m Zvládneme provést kontrolu a monitoring jakéhokoliv potrubí. Výstupní zpráva na CD/DVD Výsledky revize kanalizace vám předáme na na CD/DVD či flash disku.