Co dělat v případě, že neodtéká kanalizace?

Co dělat v případě, že neodtéká kanalizace?

Jednou z našich hlavních činností je čištění kanalizace, kam spadá ležatá kanalizace i svislé kanalizační stupačky, dešťové svody, vpustě a gajgry. Zajistíme vám preventivní čištění, pravidelnou údržbu, revizi i monitoring kanalizace, zásahy u akutních havárií kanalizace i opravy potrubí a kanalizace.

V rámci služeb provádíme také mechanické čištění kanalizace. Ve většině běžných případů ucpání tato metoda postačuje. Používám motorovou frézu s hrotovými nástavci, které vysoce efektivně odstraňují ucpávající nečistoty. Pokud se nepodaří čištění kanalizačního potrubí motorovou frézou, zajistíme pro vás čištění kanalizace tlakovou vodou. Vedle samotného čištění kanalizačního potrubí zajistíme i opravy kanalizace a rekonstrukce kanalizace, kam spadá venkovní a vnitřní kanalizační potrubí a veškeré příslušenství.

Preventivní monitoring kanalizace

Pro předcházení neprůchodnosti kanalizace a případných havárií doporučujeme provádět pravidelné monitorování kanalizace pomocí kamery. Po celkové revizi kanalizace vám předáme písemnou revizní zprávu a videozáznam míst na CD/DVD nebo USB flash disku se záznamem míst, kde došlo k poškození. Provedeme čištění kanalizace i údržbové práce.

Čištění odpadu a kanalizace

Pokud se vám ucpal odpad v koupelně, na WC nebo vám neodtéká dřez v kuchyni, nejprve odpad vyčistěte. Pokud se to nezdaří, obraťte se na nás. Zajišťujeme čištění odpadu v domácnostech i čištění domovních odpadních trubek a kanalizačního potrubí mechanickou metodou. Mechanické čištění odpadu je podobné jako mechanické čištění kanalizace. Na čištění odpadu použijeme motorové pero neboli motorovou pružinu. Tlakovou vodou obvykle čistíme rozsáhlejší kanalizace.

Čištění kanalizace a odpadu provádí náš speciálně vyškolený technik s potřebnou praxí. V případě, že se nepodaří kanalizaci vyčistit, provedeme kompletní revizi kanalizace kamerovým systémem a identifikujeme příčinu stávajících problémů.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ Disponujeme recyklačním vozem se sacím výkonem 2300 m³/h, nádrží o objemu 15 m³ a 3,5 m dlouhého ramene. MONITORING POTRUBÍ Kamerou provedeme prohlídku s dosahem až 300 m, zjistíme stav potrubí a příčinu ucpávání. VÝVOZ JÍMEK Přijedeme sacím vozem s nádrží o objemu 8 m³ a dosahem hadic až 60 m. Dodáme také potvrzení o likvidaci.