Jak probíhá čištění potrubí

Přemýšlíte, co se děje se vší vodou a zbytky, kterou denně splachujeme a vypouštíme do odpadu a co je příčinou neprůchodných stoupaček a trubek?

Ať už zrovna řešíte problém s ucpanou kanalizací, nebo požadujete běžnou údržbu kanalizace za samozřejmou, obraťte se na profesionály.

Nabídneme vám špičkový servis. Jsme připraveni poprat se s běžným zanesením kanalizace, stejně jako s náročnými úkoly v oblasti kanalizace a potrubí. Naše speciální vozidla přijedou kamkoliv a nabídnou vám rychlé, levné a kvalitní řešení pro průmyslová potrubí, domácnost i městskou čtvrť.

Co pro vás můžeme udělat

Zabýváme se hlavně čištěním a monitoringem průmyslových potrubí a kanalizací. To zahrnuje obecní, veřejné i firemní čištění potrubí a kanalizací různých fabrik i skladů. Vyčistit dokážeme splaškovou i dešťovou kanalizaci i kalojemy. U rodinných domů, chalup a chat čistíme jímky, septiky i žumpy i s odvozem fekálií. Zajistíme revize odpadů, potrubí a kanalizace i zkoušky těsnosti.

Čištění kanalizace a potrubí

Čištění kanalizace provádíme pomocí tlakového vozu na podvozku TATRA 8x6 s objemem cisterny 15 m³. Máme 2 druhy trysek od 50 mm až 500 mm.

Disponujeme speciálními vozy s nejvýkonnější technikou, která zároveň funguje jako cisterna, takže recyklační vůz šetří i vaše náklady a poplatky za vodu.

Obraťte se na nás, jako na profesionály ve svém oboru, za nimiž stojí tisíce spokojených zákazníků. Můžete se na nás obrátit pro čištění odpadů i frézování překážek v kanalizaci. Celý postup vyžaduje zásah odborníků.

Jak probíhá čištění potrubí

Nejprve je vyčištěn ucpaný odpad či kanalizace a následně se pomocí kamerového systému zjistí aktuální stav potrubí a příčina ucpávání. Kromě vyčištění vám naši zkušení pracovníci navrhnou možnosti odstranění závady a vypracují cenovou nabídku. Navíc vám poradí, jak předcházet ucpávání potrubí. Zajistíme i bezvýkopové práce a případně práce s výkopem.

Úkon zajišťují recyklační vozy, se kterými se čistí stoky, kanalizace, potrubí v obcích i firemních areálech s velkými profily kanalizace. Čištění ležaté kanalizace v domech probíhá tlakovou vodou, v bytech se používají motorová pera. Čištění odpadů zahrnuje stoupačky a domovní odpady. Vsaďte na zkušené profesionály.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Výkonné Tatry Phoenix Technologie je postavena na podvozku nové výkonné Tatry Phoenix. Sací výkon 2300 m³/hod Recyklační vůz se sacím výkonem 2300 m³/hod a nádrží o objemu 15 m³. Vysokotlaké čištění potrubí Při čištění tlakem vody je minimální riziko poškození potrubí.