O nás

BAGGER, k.s. je česká firma, která vznikla v roce 2002. Společnost založil Martin Šoltys, který podniká v oboru zemních prací již od roku 1992. V počátcích vlastnila firma pouze několik strojů a vozů ale v průběhu let se naše nabídka výrazně rozšířila.

Pravidelně provádíme servis a obnovujeme vozový i strojový park. Díky tomu můžeme našim klientům nabídnout nízkou poruchovost a jistotu, že dokončíme akci ve smluveném čase.

S rozvojem firmy jsme rozšířili i naše služby. Vedle zemních prací provádíme i stavební práce a práce na vodohospodářských stavbách. Díky široké praxi, vysoké odborné úrovni práce, dodržování požadované kvality díla a plnění smluvních podmínek využilo našich služeb již mnoho zákazníků.

Stále se rozvíjíme a naše společnost opět rozšířila své portfolio o služby jako je čištění potrubí, kontrola potrubí, vývoz jímek a dovoz vody do bazénu.

Tyto služby provádíme na nových inženýrských sítí pro potřeby protokolárních předání staveb. Řešíme havárie neprůchodných sítí, odčerpávání vod a provádíme pasporty sítí spolu s geodetickým zaměřením a následným vydáním dokumentace skutečného provedení stavby.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ Disponujeme recyklačním vozem se sacím výkonem 2300 m³/h, nádrží o objemu 15 m³ a 3,5 m dlouhého ramene. MONITORING POTRUBÍ Kamerou provedeme prohlídku s dosahem až 300 m, zjistíme stav potrubí a příčinu ucpávání. VÝVOZ JÍMEK Přijedeme sacím vozem s nádrží o objemu 8 m³ a dosahem hadic až 60 m. Dodáme také potvrzení o likvidaci.