Dovoz vody do bazénu

Pomáháme našim zákazníkům předcházet problémům při napouštění domovních bazénu a nabízíme možnost na objednávku dodat vodu do bazénu pomocí naší cisterny 8 m³. Naplnění bazénu z domovního řadu je velmi zdlouhavé a nákladné, proto neváhejte využít našich služeb.

Naplníme váš bazén

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení mnoha rodinných domů. V létě nám poskytuje příjemný prostor k ochlazení i zábavě. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí z vodovodní přípojky vám bude trvat minimálně týden a bude vás stát spoustu peněz. Od toho je tu naše firma, která zajišťuje dovoz vody do vašeho bazénu.

Kvalitní bazénová voda rychle a snadno

Napouštění vody do bazénu pomocí naší cisterny je zaručená cesta pro dosažení stoprocentně kvalitní vody a rychle napuštěného bazénu. Tento způsob plnění bazénů je výhodný hlavně proto, že vám zcela odpadá zdlouhavé plnění bazénu vodovodní přípojkou, která na takovýto odběr vody vůbec není přizpůsobena a předcházíme tak problémům s tlakem či zákalem. S námi se nejistého výsledku bát nemusíte!

Voda je čistá, nezávadná a dbáme i na vaši bezpečnost

Stává se vám někdy při čerpání vody z běžných trubek, že je voda zakalená? S námi se vám to už nestane. Díky dovozu vody do bazénu předejdete nevhodným stopovým prvků, které se do bazénu připlavují, pokud čerpáte vodu ze studny.

Díky navezení vody do bazénu naší cisternou spolehlivě ochráníme i váš majetek. Naši proškolení pracovníci vyhodnocují průběh napouštění vody do bazénu.

Voda do bazénu s prvotřídní kvalitou

V naší společnosti sázíme na celkovou kvalitu námi odvedených služeb. Proto vám garantujeme maximální kvalitu dovezené bazénové vody. S námi už nebude napouštění bazénu náročnou a nepříjemnou povinností. Záleží nám na tom, abyste byli co nejvíce spokojení, a proto vám kromě napouštění vody do bazénu nabízíme i objednání mnoha dalších služeb. Zakládáme si na poctivém přístupu a férovém jednání.

Ceník

Dovoz vody do bazénu o objemu 8 m3, do vzdálenosti 20 km od Mýta, vyjde na cca 2 000 – 3 000 Kč, vč. DPH. Cena je závislá na vzdálenosti a složitosti s vyčerpáním vody do bazénu. Pro stanovení přesné ceny nás kontaktujte.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ Disponujeme recyklačním vozem se sacím výkonem 2300 m³/h, nádrží o objemu 15 m³ a 3,5 m dlouhého ramene. MONITORING POTRUBÍ Kamerou provedeme prohlídku s dosahem až 300 m, zjistíme stav potrubí a příčinu ucpávání. VÝVOZ JÍMEK Přijedeme sacím vozem s nádrží o objemu 8 m³ a dosahem hadic až 60 m. Dodáme také potvrzení o likvidaci.