Čistý odpad = šťastná celá vesnice
Čisté potrubí

Čištění potrubí

Přemýšlíte, co se děje se vší vodou a zbytky, kterou denně splachujeme a vypouštíme do odpadu a co je příčinou neprůchodných stoupaček a trubek?
Ať už zrovna řešíte problém s ucpanou kanalizací, nebo požadujete běžnou údržbu kanalizace za samozřejmou, obraťte se na profesionály.

Nabídneme vám špičkový servis. Jsme připraveni poprat se s běžným zanesením kanalizace, stejně jako s náročnými úkoly v oblasti kanalizace a potrubí. Naše speciální vozidla přijedou kamkoliv a nabídnou vám rychlé, levné a kvalitní řešení pro průmyslová potrubí, domácnost i městskou čtvrť.

Proč požádat o čištění potrubí nás?

  • Používáme k čištění kanalizace moderní vysokotlaký čistící vůz TATRA PHOENIX 8x6 s nástavbou COMBO o objemu 15 m³.
  •  Důkladně pročistíme potrubí, které pak zůstane úplně čisté, bez usazenin, a to bez jakéhokoli rozdílu stupně zanešení díky vysokotlakým tryskám.
  • Tlakové čištění je vhodné pro propláchnutí dešťových svodů, dvorních vpustí, dále pro odblokování ucpané kanalizační přípojky a vyčištění vodovodních přípojek napojených na kanalizační řád.
  • Preventivní čištění kanalizace zajistí delší životnost potrubí a vám ušetří jak čas, tak i nepříjemné situace.
  •  Při čištění tlakem vody je minimální riziko poškození potrubí.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Výkonné Tatry Phoenix Technologie je postavena na podvozku nové výkonné Tatry Phoenix. Sací výkon 2300 m³/hod Recyklační vůz se sacím výkonem 2300 m³/hod a nádrží o objemu 15 m³. Vysokotlaké čištění potrubí Při čištění tlakem vody je minimální riziko poškození potrubí.