Jak probíhá monitoring potrubí

Monitorování kanalizace je za potřebí ve chvíli, kdy dochází k opakovanému ucpávání kanalizačních odpadních sítí. Díky monitoringu potrubí a kanalizace jsme schopni díky speciální technice odhalit přesné místo poškození kanalizace.

Monitorování kanalizace provádíme pomocí roboticky řízené kamery. Tento systém je vestavěn do dodávkového automobilu VW Crafter. Nabízíme i možnost záznamu na CD/DVD nosiči nebo flash disku. Výstupní dokumentaci z revize kanalizace dostanete i ve formě písemné zprávy.

Monitoring potrubí

Náš vysoce moderní kamerový systém s dosahem až 300 metrů dokáže kontrolovat kvalitu i stav potrubí. Navíc poskytuje precizní informace o kvalitě i sklonu potrubí. Poruchy potrubí a délku poruch měříme prostřednictvím laserového zaměřovače.

Kontrola kanalizace

Pro provádění revize, inspekce, monitoring nebo také kontrolu kanalizace máme k dispozici vůz s kamerovým systémem plně vybavený tou nejmodernější technikou s dosahem 300 m pro potrubí od DN150 do DN1000 spolu s ruční kamerou od DN100 a díky tomu zvládneme zrevidovat jakékoliv potrubí. Kamerová revize kanalizace zjistí stav a odhalí příčinu potíží s kanalizací. Pravidelná revize vám ušetří nutnost případných dražších oprav i poškození majetku při havárii potrubí.

Kdy využít revizi kanalizace

  • Nově vybudovaná kanalizace
  • Časté ucpávání kanalizace
  • Propadení terénu a zborcení kanalizace
  • Vlhnutí zdí v objektu
  • Prorůstající kořeny v kanalizaci
  • Neprůchodnost kanalizace a zápach

S monitoringem nabídneme i řešení

Při odhalení případných závad navrhneme způsob opravy a rovnou vám opravu naceníme. V případě zájmu plně schopni zajistit realizaci námi navrženého řešení v potrubí i kanalizaci. Kamerový systém lze skvěle využít i při trasování kanalizace. Díky trasování zjistíme, kudy přesně trasa kanalizace vede včetně všech odboček, oblouků, kanalizačních přípojek i skryté revizní šachty, určíme přesné místo poškození potrubí, které je třeba odkrýt a opravit.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Revize, inspekce, monitoring Pro revizi kanalizace máme k dispozici vůz s moderním kamerovým systémem. Moderní kamery, dosah 300 m Zvládneme provést kontrolu a monitoring jakéhokoliv potrubí. Výstupní zpráva na CD/DVD Výsledky revize kanalizace vám předáme na na CD/DVD či flash disku.