Jaké typy potrubí kontrolujeme

Kontrola potrubí a dešťové i odpadní kanalizace je občasnou povinností každého majitele či správce objektu užívaného trvale nebo dočasně lidmi. Může jít o domácnosti i firmy. Kanalizační vedení mají tendenci k ucpávání z různých příčin.

Dokážeme kontrolovat splaškovou kanalizaci i dešťovou kanalizaci. Provádíme i čištění odpadních potrubí a kanalizace menšího a středního průměru s využitím tlakového vozu na podvozku TATRA 8x6 s objemem cisterny 15 m³. Máme 2 druhy trysek od 50 mm až 500 mm. Vozidlo je vybaveno vysokotlakým čistícím zařízením.

Kontrola potrubí

Při revizi, inspekci, monitoringu a kontrole potrubí využíváme vůz s kamerovým systémem s nejmodernější technikou a dosahem 300 m pro potrubí od DN150 do DN1000 spolu s ruční kamerou od DN100 a zrevidujeme jakékoliv potrubí. Kamerová revize potrubí zjistí stav a odhalí příčinu potíží s kanalizací. Pravidelná revize vám ušetří finance za opravy i poškození majetku při havárii potrubí.

Preventivní i smluvní čištění potrubí

Základní preventivní čištění potrubí a kanalizace by měl pravidelně provádět správce objektu a zahrnuje i periodické chemické čištění odpadního systému, což zajistí průchodnost kanalizačního potrubí pro plynulý odtok odpadní vody. Patří sem i pravidelné čištění výpustních filtrů, sifónů a pachových uzávěrů. Frekvence preventivních zásahů závisí na intenzitě vypouštění odpadů a jejich charakteru. Zajistíme pro vás i smluvní periodickou i mimořádnou preventivní kontrolu a čištění potrubí i kanalizací s inspekcí stavu kanalizačních systémů.

Využijte našich služeb

Moderní technika nám umožňuje řešit částečnou i úplnou neprůchodnost potrubí nejmenších rozměrů jako jsou odpadní potrubí v domácnosti, přes domovní přípojky dešťové i splaškové kanalizace, až po potrubní systémy a splaškové i dešťové kanalizace menšího, středního i velkého průměru firem či obcí.

Působíme v plzeňském, středočeském, jihočeském kraji a Praze, proto se na nás neváhejte s důvěrou obrátit.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
Revize, inspekce, monitoring Pro revizi kanalizace máme k dispozici vůz s moderním kamerovým systémem. Moderní kamery, dosah 300 m Zvládneme provést kontrolu a monitoring jakéhokoliv potrubí. Výstupní zpráva na CD/DVD Výsledky revize kanalizace vám předáme na na CD/DVD či flash disku.