Vyčištění neprůchodného kanalizačního potrubí

Předmět zakázky

Vyčištění neprůchodného kanalizačního potrubí

Stručný popis a rozsah realizovaných prací

Zacpané kanalizační potrubí bylo pomocí tlakového čistícího systému postupně zprůchodněno. Za použití kamerového systému došlo k následné kontrole stavu potrubí s pořízením video záznamu.

Stručné zhodnocení činnosti zhotovitele při provádění zakázky

Po vyčištění vstupní šachty nastalo postupné odtěžování nánosu písku a kamene z kanalizačního potrubí pomocí čistícího vozu Tatra Combo. Potrubí se podařilo zprůchodnit a zamezit tím opakovaným problémům při dešti. Pořízený video záznam z kanalizačního potrubí byl předán zadavateli zakázky.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ Disponujeme recyklačním vozem se sacím výkonem 2300 m³/h, nádrží o objemu 15 m³ a 3,5 m dlouhého ramene. MONITORING POTRUBÍ Kamerou provedeme prohlídku s dosahem až 300 m, zjistíme stav potrubí a příčinu ucpávání. VÝVOZ JÍMEK Přijedeme sacím vozem s nádrží o objemu 8 m³ a dosahem hadic až 60 m. Dodáme také potvrzení o likvidaci.