Vyčištění neprůchodného potrubí včetně revize TV kamerou

Předmět zakázky

Vyčištění neprůchodného potrubí včetně revize TV kamerou

Stručný popis a rozsah realizovaných prací

Za použití čistícího vozu Tatra Combo – došlo k proražení (odstranění) nánosu v potrubí. Po kontrole potrubí TV – kamerou zjištěn nános betonové směsi zatvrdlé na dně potrubí. Následovalo mechanické odstranění betonu k zamezení opakovaného ucpávání.

Stručné zhodnocení činnosti zhotovitele při provádění zakázky

Vzhledem k situaci, která byla nahlášena jako havarijní stav a byla potřeba okamžitého zásahu se v krátké době povedlo potrubí uvolnit. Po revizi potrubí a identifikaci zdroje problému bylo zahájeno mechanické čištění, při kterém byly odstraněny nálitky betonu. Z větší části byl beton odstraněn a potrubí bylo průchozí.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ Disponujeme recyklačním vozem se sacím výkonem 2300 m³/h, nádrží o objemu 15 m³ a 3,5 m dlouhého ramene. MONITORING POTRUBÍ Kamerou provedeme prohlídku s dosahem až 300 m, zjistíme stav potrubí a příčinu ucpávání. VÝVOZ JÍMEK Přijedeme sacím vozem s nádrží o objemu 8 m³ a dosahem hadic až 60 m. Dodáme také potvrzení o likvidaci.