Vyčištění gravitační splaškové stoky

Předmět zakázky

Kontrola kanalizační stoky za účelem zjištění nátoku balační vody.

Stručný popis a rozsah realizovaných prací

Vyčištění gravitační splaškové stoky s následným monitoringem TV kamerou. Odvoz a uložení nasátého odpadu z čistícího vozu do ČOV - VAK Beroun s pobočkou v Hořovicích.

Stručné zhodnocení činnosti zhotovitele při provádění zakázky

Při monitoringu potrubí bylo zjištěno několik závad na kanalizační síti, které byly průběžně komunikovány se zadavatelem. Po dokončení činností byl předán inspekční protokol včetně video záznamu a konkrétní závady na potrubí odprezentovány zadavateli včetně navrhovaného řešení.

Potřebujete více informací?

Napište nám nezávaznou poptávku nebo nám rovnou zavolejte.

Výjezdová místa

podívejte se, kde všude vám dokážeme pomoci
Benešov Domažlice Horažďovice Hořovice Chomutov Karlovy vary Kladno Klatovy Litoměřice Mariánské lázně Mělník Most Mýto Nepomuk Ostrov Písek Plzeň Praha Příbram Rakovník Rokycany Sokolov Strakonice Sušice Tábor Tachov

Proč vybrat právě nás

jsme profíci v oboru a fakt víme, co děláme
ČIŠTĚNÍ POTRUBÍ Disponujeme recyklačním vozem se sacím výkonem 2300 m³/h, nádrží o objemu 15 m³ a 3,5 m dlouhého ramene. MONITORING POTRUBÍ Kamerou provedeme prohlídku s dosahem až 300 m, zjistíme stav potrubí a příčinu ucpávání. VÝVOZ JÍMEK Přijedeme sacím vozem s nádrží o objemu 8 m³ a dosahem hadic až 60 m. Dodáme také potvrzení o likvidaci.